ההיסטוריה שלנו

ורד הגליל, אז והיום

בשנת 61' עלו  יונה ויהודה  אבני לצפון לחפש נחלה בה יוכל יהודה להקים חווה ולהגשים את חלום ילדותו. אהבתו לסוסים לאוכל טוב ולאנשים הנחו אותו לבחירת הגבעה הזו הצופה לכנרת ולקביעת אופייה של החווה. השטח היה מכוסה קוצים וסלעים והפיכתו לקרקע בה ניתן לשתול לזרוע ולבנות הייתה קשה וממושכת, קק"ל ועובדים מסורים סייעו רבות. ב- 50 השנים שחלפו עוצבו פניה של החווה תוך רצון שהבאים אלינו יהנו מהנוף, מהטבע מהשקט מהסוסים הטיפולים והאוכל באווירה משפחתית חמה.

היום עובדים בחווה צוות מובחר של אנשים בניהולה של חגית גבע זמיר, לבנת בשיווק, שרי, יסמין, וצוות הבנות בקבלה והזמנות,
האורווה בניהולה של המשפחה עם צוות מקצועי ומנוסה, איתי ויהב מנהלים את בית הספר לרכיבה מערבית ומרכז רכיבה טיפולית וצוות מקצועי רחב של מדריכים ומטפלים.  באחזקה אביחי גנון וצוותו, בחדרים אביחי סויסה עם צוותו המצוין ובתחם הטיפולים תתאם לכם מחלקת הזמנות טיפול מקצועי עם צוות של מטפלים מנוסים וכמובן, יערה גבורי אבני  ויונה אבני שתמיד שמחות לעזור בכל מה שצריך ובמיוחד לפגוש את האורחים, להעלות זיכרונות ולהמליץ על מקומות ואנשים מיוחדים באזור.

 

מאז

בשנת 61' עלו יחדיו לצפון לחפש נחלה בה יוכל יהודה להקים חווה ולהגשים את חלום ילדותו. אהבתו לסוסים לאוכל טוב ולאנשים הנחו אותו לבחירת הגבעה הזו הצופה לכנרת ולקביעת אופייה של החווה. השטח היה מכוסה קוצים וסלעים והפיכתו לקרקע בה ניתן לשתול לזרוע ולבנות הייתה קשה וממושכת, קק"ל ועובדים מסורים סייעו רבות. ב- 50 השנים שחלפו עוצבו פניה של החווה תוך רצון שהבאים אלינו יהנו מהנוף, מהטבע מהשקט מהסוסים הטיפולים והאוכל באווירה משפחתית חמה.

ועד היום

היום עובדים בחווה צוות מובחר של אנשים בניהולה של חגית גבע זמיר, לבנת בשיווק, דנה סגל בהזמנות, לני, אנה, נופר וזוהר בקבלה והזמנות, האורווה בניהולה של המשפחה עם צוות מקצועי ומנוסה, איתי מנהל את בית הספר לרכיבה, המדריכים המקצועיים סוף וספיר. ברכיבה הטיפולית גיל, הלית ונהורה, באחזקה אביחי גנון, אביחי, ומאיר,  בחדרים אביחי עם צוותו המצויין ובמתחם הטיפולים תתאם לכם מחלקת הזמנות טיפול מקצועי עם צוות של מטפלים מנוסים וכמובן יערה גבורי אבני  ויונה אבני שתמיד שמחות לעזור בכל מה שצריך וכמובן לפגוש עם האורחים, להעלות זכרונות ולהמליץ על מקומות ואנשים מיוחדים באזור.

חדשות, ארועים ומבצעים

מה קורה בחווה ואילו מבצעים הכנו עבורכם

משפחה על סוס

תוכנית חופשות הרכיבה המשפחתית שלנו.

בית גידול לסוסים

בית גידול ואילוף סוסים בורד הגליל

מצטרפים למועדון לקוחות לקבל מידע והטבות מיוחדות עבורכם

הרשמו למועדון הלקוחות וקבלו עדכונים ומבצעים למייל האישי שלכם